Przedszkole nr 14 – Mali Piastowie

Zakończenie zerówki

18 czerwca 2024r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku – pożegnanie starszaków. Cztery lata wspólnych zabaw i zajęć,  aż nadszedł czas pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli także rodzice. Były wiersze, piosenki i wspaniały taniec, który zachwycił wszystkich. Następnie wystąpiły dzieci z grupy Zduny.Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki. Po występach wszystkie dzieci otrzymały  dyplomy oraz nagrody – niespodzianki.Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Podziel się swoją opinią
Artykuły: 40